ATTRAKTIVT PÅ BERG
Møllesvingen 19
SOLGT

Moderne hus på toppen av Berg. Pen hage og solrike uteplasser. 2 garasjeplasser. Underetasje med egen inngang.

- Prisantydning
- 22 900 000,-
- Omkostninger
- 577 500,-
- Totalpris
- 23 477 500,-
- Eiendomstype
- Vertikaldelt tomannsbolig
- Eieform
- Eierseksjon
- Byggeår
- 2010
- Soverom
- 3
- Bad
- 2
- Internt brukseareal
- 194 m²