NYDALEN | POPULÆRE SPIKERVERKET
Nydalsveien 22A
SOLGT

Lekker 3-roms hjørneleilighet fra 2016 | Solrik balkong | Kun TG1 | Gjennomgående | Heis | Fjernvarme | Rett v/Akerselva

- Prisantydning
- 7 490 000,-
- Omkostninger
- 187 250,-
- Totalpris
- 7 677 250,-
- Byggeår
- 2016
- Internt brukseareal
- 65 m²
- Eksternt bruksareal
- 9 m²