GREFSEN STASJON / STORO
Hans Nordahls gate 88
SOLGT

Lys og innbydende 2-roms i 5. etg fra 2014 | Stor & solrik balkong | God beliggenhet - "easy living" | Heis | P-plass*

- Prisantydning
- 4 750 000,-
- Omkostninger
- 118 750,-
- Totalpris
- 4 868 750,-
- Byggeår
- 2014
- Internt brukseareal
- 39 m²
- Eksternt bruksareal
- 6 m²