FROGNER |
Gyldenløves gate 2B
SOLGT
Etterspurt 2-roms i klassisk bygård | Vestvendt balkong | Stukkatur & rosett | Peis | Moderniseringsbehov

- Prisantydning
- 4 900 000,-
- Omkostninger
- 131 500,-
- Totalpris
- 5 031 500,-
- Byggeår
- 1896
- Internt brukseareal
- 38 m²
- Eksternt bruksareal
- 9 m²